Anviz OA1000 Pro Nowoczesny terminal na karty zbliżeniowe i odcisk palca z wbudowaną kamerą


Podstawowe dane techniczne

  • Kolorowy wyświetlacz LCD
  • System operacyjny Linux
  • sterowanie zamkiem elektromagnetycznym
  • Wbudowana kamera
  • interfejsy: Wifi, Ethernet, RS232, RS485, Wiegand

Anviz OA1000 Pro

Terminal OA1000 Pro to flagowy produkt firmy Anviz. Urządzenie posiada bardzo wydajny dwurdzeniowy procesor, dużą pamięć, która pozwala zachować do 10 000 odcisków palców i 200 000 zdarzeń. Ponadto terminal wyposażony jest w kamerę, która może wykonywać zdjęcia rejestrujących się osób, co eliminuje możliwość oszustw. Połączenie z komputerem ułatwia wbudowany moduł Wi-Fi. Wysoka jakość i wydajność zastosowanych podzespołów sprawiła, że terminal OA1000 Pro identyfikuje pracowników w czasie poniżej 0,5 s !!!

Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Linux co zapewnia stabilne działanie oraz możliwość modyfikacji programu w urządzeniu. Posiada również wbudowany web serwer, co umożliwia konfigurację urządzenia bezpośrednio z komputera bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania czy podchodzenia do urządzenia. OA1000 PRO wyposazony jest w 3,5 calowy kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, co w połączeniu z przejrzystym graficznym interfejsem w języku polskim sprawia, że urządzenie jest bardzo proste w obsłudze.

Urządzenie może być również wykorzystywane w kontroli dostępu. Dzięki dwóm wbudowanym przekaźnikom można jednocześnie sterować zamkiem w drzwiach i np. alarmem.

Całość została zamknięta w kompaktowej, atrakcyjnej wizualnie obudowie.

Rozliczanie czasu pracy pracowników odbywa się w specjalnym oprogramowaniu. Wraz z terminalem dostarczane są dwa programy do tworzenia raportów. Program producenta urządzenia oraz program TRI-GO-RCP zaprojektowany i wykonany w Polsce z myślą o polskich przedsiębiorstwach. Program TRI-GO-RCP świetnie wpisuje się w polskie realia biznesowe. Jest ergonomiczny i bardzo łatwy w obsłudze. Ta nowoczesna aplikacja pozwala drukować raporty, listy obecności oraz karty pracy zgodne z wymaganiami Kodeksu Pracy.


Pobierz instrukcję Pobierz kartę produktu Przejdź do sklepu